OPINIE

OPINIE

Marc Fabrig

Director IT, Procter & Gamble

Korzystam od 8 miesięcy i wszystko, co mogę powiedzieć, to, że jestem więcej niż zadowolony. Działa jak szwajcarski zegarek, nasze zwroty otrzymujemy w pełni automatycznie na własne konto brokerskie. Wypróbowałem wiele systemów, ale nigdy nie widziałem tak spójnej wydajności przez tak długi czas. Dla mnie to pierwsza transakcja, której oceniłem na 5 gwiazdek !

Mario Fasciano

Architekt IT w Softwareone AG

Jestem bardzo szczęśliwy, prawie euforyczny, bo teraz, po obserwacji i testach, w końcu zdecydowałem się na odpowiedni program, Grateful Shift. Decyzja została podjęta przede wszystkim na korzyść bezpieczeństwa, bezproblemowej obsługi i długofalowej wspaniałości programu. Oczywiście spodziewane zwroty w wysokości około 3-4% miesięcznie, a więc ze względu na składany efekt procentowy wynoszący ponad 35-45% rocznie.

Theresa Wies

Położna i opiekunka kangurów

Od jakiegoś czasu zajmuję się finansami i szybko stało się dla mnie jasne, że moim celem powinna być wolność finansowa. Ale to kosztuje czas, nerwy, wiedzę, wytrwałość i emocje. Dzięki Grateful Shift znalazłam swój sposób, aby dobrze i bezpiecznie zainwestować kapitał, który będzie dla mnie pracował. Wsparcie i obsługa klienta są dostępne szybko, wyjaśniają wszystko cierpliwie i zrozumiale - nawet dla początkujących.

Paul Kaspar Hilber

Real Estate Developer

Szukałem od dawna. Dołączyłem kilka miesięcy temu i jestem teraz mocno przekonany o tej koncepcji. Szczególnie podoba mi się przejrzystość. Oznacza to, że zawsze mam dobry przegląd sytuacji. Bezpieczeństwo jest dla mnie bardzo ważne. Pieniądze są na naszym serwerze, a nie gdzieś na koncie w Dżibuti.

TOP